Project House'un "Ben Robot Değilim" işi yurtdışına gidiyor

Project House'un "Ben Robot Değilim" işi yurtdışına gidiyor30. Yılını kutlayan Kristal Elma ülkemizdeki yaratıcılığı desteklemek, ajansların uluslararası alanda başarı kazanmasını sağlamak amacıyla sorumluluk üstleniyor. 21 Kasım 2018 tarihinde toplanan Kristal Elma 2018 Seçici Kurul Başkanları - Kurtcebe Turgul, Haluk Erkmen, Burak Günsev ve Demet İkiler’i temsilen Tolga Üner - Kristal Elma’ya farklı kategorilerde ödül almış işler arasında değerlendirme yaparak bir çalışmanın Cannes Yaratıcılık Yarışması'na gönderilmesinde, uluslararası alanda yarışmasında fikir birliğine vardı.

 

Seçici Kurul Başkanlarının ortak seçimi; lokal bir gerçeklik üzerine kurgulanmış, mecranın yaratıcı kullanımında öncü bir yaklaşım hissini kuvvetle veren, bu özelliğiyle de uluslararası yarışmalarda farklı kategorilerde dikkat çekmeye aday olabilecek Vestel’in Ben Robot Değilim çalışması oldu:

https://www.youtube.com/watch?v=4DuOaOamkhs 

 

Lokal gerçekleri iyi ifade edebilmek amacıyla, Seçici Kurul Başkanları case video hazırlığı için bazı görüş ve öneriler oluşturdu.

 

 

Project House ve Vestel’i kutluyor, şimdiden başarılar diliyoruz.